YAŞLANMA VE METAFİZİK

Evren, içindeki tüm varlıklar ile bir bütündür. İnsanlar, hayvanlar, bitkiler, okyanuslar her biri bütüne hizmet eden parçalardır.

Fiziki yapımız bedenimizdir. Ancak artık çok net bilinen ve bilimsel verilerle ortaya konulmuş metafizik bedenlerimizi unutmamalıyız. Metafizik bedenimizin varlığı, enerji boyutunda özel cihazlarla , kaleydoskopik olarak görüntülenebiliyor.

Duygular da enerji parçacıklarıdır. Her bir duygunun kendine has rengi ve enerjisi vardır. Enerji yayılımı, biyofotonlar yoluyla oluşur. Şöyle düşünün. Sevgi dolu, yaşam dolu insanların yanında kendimizi iyi hissederiz.

‘’İyi arkadaşım’’ dediğimiz insanlar ile enerji alanımız benzer olduğu için iyi arkadaş olabilmişizdir. İlk kez gördüğümüz insanlar bazen bize çok yakın gelebilir. Bazı insanların yanında kendimizi güvende hissederiz. ‘’Bugün güne enerjik başladım’’ deriz ve günümüz çok güzel geçer. Gergin bir insanın yanında biz de gerilmeye başlayabiliriz.

Yoğun olarak taşıdığımız duygunun enerjisini etrafımıza yayarız. Sevgi ile dolu olmak, gülümsemek, olumlu düşünmek bedenimizin enerjisini arttırır ve etrafımıza bulaşır.

Gülelim, gülümseyelim. Gülümseme esnasında daha az kasımızı kullanırız. Gergin veya öfkeliyken daha çok kasımız çalışır. Daha az kırışırız J

Sevelim ki sevilelim! Normal yaşlanalım 😉

Güvenelim ki güvenilen bir insan olalım! 😉

İçimizde ne varsa dışımıza o yansır! Bizler birer aynayız.

Sağlıklı yaşlanmak için olumlu düşünelim! Sevelim! Gülelim ! Hayatımızı ve kendimizi sevelim ! Değişim hareketini önce kendi içimizde başlatalım ve olumlu yönde değişelim !

Var mısınız?

Dr Emine Sümeyye Ünal